MENU
Strona główna
Organizacja
szkoły
Regulaminy
i procedury
Przetargi
Załatwianie
spraw
Kontakt
Instrukcja
korzystania z BIP
Mapa strony
Redakcja BIP
Rejestr stron
usuniętych
Statystyki
Inne informacje
Licznik odwiedzin:
000722
 
Instrukcja korzystania z BIP

Zgodnie z § 9.3 Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 18 stycznia 2007 r. w sprawie Biuletynu Informacji Publicznej - strony podmiotowe Biuletynu Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Pszennie- prowadzone są w formie wydzielonej części witryny www podmiotu.

Część BIP charakteryzuje się dedykowanym dla niej menu lewym - które prowadzi do poszczególnych zagadnień o charakterze BIP.

BIP został stworzony w celu powszechnego udostępniania informacji publicznej.
 1. Przeglądanie stron
  Aby przeglądać strony serwisu BIP wybierz z menu po lewej stronie ekranu interesujący Cię dział. Strony BIP publikowane są w dwóch stopniach zagłębienia - strona i jej podstrony.
  Na dole każdej strony znajduje się metryczka z informacjami o autorze dokumentu, dacie publikacji, osobie publikującej.
 2. Moduł wyszukiwania
  Aby przeszukiwać serwis BIP należy w okienko wyszukiwarki wpisać szukaną frazę i kliknąć przycisk lub nacisnąć klawisz "Enter". System umożliwia przeszukiwanie aktualnych dokumentów.
 3. Odnośnik do portalu BIP.gov.pl
  Nad głównym menu znajduje się logo BIP będące odnośnikiem do portalu BIP pod adresem www.bip.gov.pl.
 4. Rejestr stron usuniętych
  Jeżeli jakikolwiek dokument ma zostać usunięty z BIP automatycznie trafi do rejestru stron usuniętych wraz z adnotacją o powodzie usunięcia. Uwaga: usunięty dokument może zostać przywrócony - jeśli więc dokument był w rejestrze usuniętych, a teraz go tam nie ma - to znaczy, że został przywrócony.